faq

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžeš jednoduchým vyplněním formuláře ZDE. Nezapomeň vyplnit, z jakého města preferuješ odjezd a s kým bys chtěl/(a) být na hotelovém pokoji.

Mám po vyplnění přihlášky jisté místo na SPRINGBREAK?

Garantovat místo ti můžeme až po zaplacení zájezdu nebo alespoň zálohy ve výši 1000,-.

Do kdy je nutné zaplatit zálohu nebo doplatek na SPRINGBREAK?

Data, do kdy je potřeba vše doplatit , naleznete ve smlouvě, kterou vám zasíláme po přihlášení emailem. Zpravidla se jedná o týdenní až čtrnáctidenní intervaly.

Kam zaslat peníze za zálohu či doplatek na SPRINGBREAK?

Číslo účtu ti přijde emailem společně s cestovní smlouvou.

Kdy obdržím cestovní smlouvu?

Po provedení rezervace ti zašleme email s informacemi o zaplacení zálohy a cestovní smlouvu. Tu vyplníš a pošleš naskenovanou zpět společně s pasovou fotografií na skipas.

Za co všechno vlastně platím?

Záleží jen na tobě, jaké služby si objednáš. V základní sazbě 4800,- si platíš ubytování, polopenzi, vstup na bazén a vstup na festival SPRINGBREAK (workshopy, koncerty, DJs, přístup na soukromý bar s vlastními drinky za české ceny). Navíc je nutno zaplatit 1500,- za dopravu, pokud se rozhodneš jet autobusem a po výběru 1 z 3 druhů skipasů kupuješ pětitidenní skipas pro určitou oblast.

Nemám s kým jet, ale přesto si nechci nechat akci SPRINGBREAK ujít, můžu jet sám/a?

SPRINGBREAK je pro všechny akční lidi, takže i když nemáš k sobě parťáka, určitě se s námi do Val di Sole vydej, kámošů tam najdeš plno a příští rok už třeba vyrazite spolu! Ubytujeme tě u nějaké party, anebo s někým dalším, kdo vyráží individuálně.

Mohu se do Val di Sole dopravit vlastním autem?

Ano, pokud nevyužiješ naší autobusové dopravy, můžeš k dopravě na SPRINGBREAK využít vlastní auto. Jen se o tom při přihlašování nezapomeň zmínit.

V jak velkém středisku se koná SPRINGBREAK?

Popis střediska nalezneš ZDE. Bydlet budeš u sjezdovky, přímo u kabinkové lanovky, takže odpadá jakékoliv dojíždění autobusem, aby sis zajezdil.

Jaký je program SPRINBREAK?

Předběžný program najdeš na našich stránkách. Pro ty, kteří mají v plánu se během pobytu naučit lyžovat nebo jezdit na snowboardu, jsou navíc denně připraveny lekce.

Jakých workshopů a akcí na SPRINBREAK se můžu zúčastnit?

Všechny nabízené workshopy, koncerty a party jsou otevřené všem, kteří s námi na SPRINGBREAK 2015 jedou. To, jestli něco zaspíš nebo si uděláš vlastní program, nebo naopak nevynecháš nic, ZÁLEŽÍ JEN NA TOBĚ! 🙂

Bude na konci března ve Val di Sole sníh a upravené sjezdovky?

Nadstandardní pokrytí 95% lyžařského areálu systémem umělého vysněžování nám přináší garanci kvalitních sněhových podmínek i v okrajových termínech sezóny, i působivé noční lyžování. A jak už název resortu Val di Sole (Údolí slunce) napovídá, můžeš se těšit i na opalovačku.

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien