muzika

DJs a kapely 2016

Jako každý rok bude součástí SPRINGBREAKU kvalitní hudební program. Každý den slibujeme skvělý mejdan za podpory českých DJs a kapel.
Nebude chybět techno, house, electro swing, funky, drum and bass ani hip hop.

Podrobný lineup najdeš v sekci PROGRAM.

 

UNIVERSAL SWING BROTHERS

USB_+brand

https://www.facebook.com/UNBROS/?fref=ts
http://www.universalswingbrothers.com/
https://soundcloud.com/dj_mgl
USB jsou unikátním projektem fúze elektronické muziky s živými nástroji a vokály. Jejich specialitou je hlavně electroswing prokládaný housem, balkánem, lámaným beatem, minimalem či dnb. Sety jsou často kombinací více stylů. Jejich kontinuálnost spolu s gradací djského setu a výkonů muzikantů vyvolává v tanečnících to pravé nadšení.

 

 

OEREO

OEREO_+brand

Na Springbreaku budou hrát poprvé, ale na naší hudební scéně nejsou žádnými nováčky. Jejich žánry jsou HIP HOP, DNB, HOUSE, FUNKY, vše s doprovodem charismatické zpěvačky Flowe.
Více info na:
https://www.facebook.com/OEREO/
http://oereo.tumblr.com/

 

Fatty M

fatty

je charismatický resident DJ v pražských klubech jako je Roxy, Houseboat Bukanýr, Palác Akropolis, Chapeau Rouge, 2. patro. Milan hraje od roku 2004, miluje elektronickou hudbu a má široký hudební rozsah, díky čemuž je jeden z nejvytíženějších pražských DJs. Jeho sety jsou neuvěřitelně veselé a pozitivní. Na Springbreak 2015 bude hrát směs funku, house, rapu a elektroniky a rozhodně je na co se těšit.
Check: https://soundcloud.com/fatty-m

 

DJ Schwa

swa

jeden z nejzajímavějších českých DJs a producentů.
Check:
https://soundcloud.com/dj-schwa-beef
http://www.tamto.cz/hudebni-alternativy/dj-schwa/

 

MARK TWIN

Marek Šuman

 

 

 

DJ PENDAPON

pendapon

Pendapon dříve aka SgF propadl djingu v roce 2002 na základě freeparties a srdce-koule rvoucího vztahu k elektronické muzice. Fascinován filosofií taneční komunity kolem točícího se černého vinylu začal nakupovat hordy techno desek a pilovat taktiku manipulace davu skrz přenosku kudy proudí rovný beat. Ovlivněn mnoha styly muziky mu skrz ruce prošly desky s žánry techna, house, dnb, breakbeatu a funku, po kterých rád šáhne i dneska. Během setu vás vezme na výlet skrz barevné příběhy s promyšlenými zlomy a hlubokou basovou linkou.
https://soundcloud.com/pendapon

 

DJ TOMMY PROTLACK

tommy

 

DJ ŠVÍCAR

DJ-Svicar_+brand

S hraním začal po seznámení a následném vstupu do Kinetix Sound System, kterého je členem dodnes. V začátcích se v jeho setech objevoval převážně melodický drum & bass (liquid funk), který později vystřídal breakbeat, elektro a v poslední době rovné beaty  techna a acidu. Jeho sety se vyznačují veselými tracky s melodickou linkou. Nechme se tedy překvapit, co nám společně s ostatními Ktx djs na Springbreaku zahraje 🙂

 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien